Biz Kimiz

Hakkımızda

Küçük metrekarelerden büyük metrekarelik projelere; Modüler yapıdan ileri dijital teknolojilere ve son teknoloji sürdürülebilirliğe kadar İnce İnşaat size yardımcı olur.

Vizyonumuz

İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekiplerimizle, faaliyet gösterdiğimiz her alanda dokunduğumuz her hayata değer katmak.

Hakkımızda

Günümüze kadar 50.000 m² inşaat alanına erişen ve Konya'nın Selçuklu bölgesinde en çok konut üreten şirketlerden olan İnce Dekorasyon İnşaat Ltd. Şti , 2018 yılında faaliyetlerine başladı. Geçmişten bugüne 300’ün üzerinde konut, ticari ünite üretimi gerçekleştiren marka, her geçen gün kendinden emin adımlarla inşaat sektörünü daha da ileriye taşıyor.

Başarısını; sektörde çıtayı sürekli yükselten heyecanına ve değerli müşterilerine borçlu olan, İnce Dekorasyon İnşaat Ltd. Şti altın değerinde yarınlar inşa etmeye devam edecektir.

İnce Dekorasyon İnşaat Ltd. Şti, sahip olduğu ilkeler ve değerler doğrultusunda günümüzde, kaliteli ve yatırım değeri yüksek projelere imza atmaya devam ediyor


Çevreye duyarlı ve topluma faydalı işler üretmek vizyonuyla faaliyetlerini yürüten İnce Dekorasyon İnşaat Ltd. Şti, fark yaratan projeleriyle Türkiye ekonomisine değer yaratmakta ve yatırımlarıyla bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Markalı konut sektöründe geniş bir yatırım hacmine sahip olan İnce Dekorasyon İnşaat Ltd. Şti yatırımlarını ve yatırımcılarını gözeterek, projelerini öncelikle en doğru lokasyonda geliştirmeyi hedeflemektedir. “İnce bir Dokunuş” mottosuyla sektörde; “Güven , Huzuru ve Kaliteyi” temsil eden marka imajını korumaktadır.

Topluma Bağlılığımız

İnce İnşaat Konya merkezli bir şirkettir.

Daha büyük bir iyiliğe katkıda bulunmaya inanıyoruz ve ekibimizi eğitimi, empatiyi ve girişimi benimseyen kuruluşlara katkıda bulunma, katılma ve onlarla ortaklık yapma fırsatlarını keşfetmeye teşvik ediyoruz. 

Misyonumuz

Yeteneklerimiz ve enerjimizle, faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalarda insan hayatına değer katacak çözümler üretmek ve refahın artmasına katkıda bulunmak.

Güvenlik

İnsanların ve çevremizin sağlığı ve güvenliği yaptığımız işin tam kalbinde yer alır. Fiziksel veya psikolojik olarak güvensiz durumlarda seyirci kalmayı reddederiz. Bizler değişim yaratıcıları ve aksiyon alıcılarız. Bu aynı zamanda çevre ve iklim değişikliği için de geçerlidir. Sürdürülebilir çözümleri savunuyor ve bu ruhla faaliyet gösteriyor, gelecek nesillere bırakacağımız miras konusunda birbirimizi sorumlu tutuyoruz.

Amacımız

İnce İnşaat, aldığımız her kararın insanları ve toplulukları etkilediği inancı üzerine kurulmuştur. Bu yüzden yaptığımız her şeyin merkezine insanlığı koyuyoruz. Bu nedenle farklı sesleri ve bakış açılarını bir araya getirerek yarattığımız şeylerin herkesin hayatını daha iyi hale getirmesini sağlıyoruz. Bu nedenle inşa ettiğimiz şeyler, ömrümüzden çok sonra da topluma değer katacaktır. İşte bu yüzden geleceği yeniden şekillendirmeyi düşünmekten asla vazgeçmiyoruz.

Konumumuz

İnce İnşaat, insanların yaşama, çalışma ve bağlantı kurma şeklini şekillendirmek için bilgi ve öngörüyü kullanır. Müşterilerimiz ve ekip arkadaşlarımız, kolektif uzmanlığıyla birlikte, yaşamımızın ötesinde sağlıklı yaşamı destekleyen yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler yaratıyoruz.